SPANÍ

Naše tipy na vybavení na spaní, stany, spacáky, karimatky a další!  

Na karimatkách jsme absolvovali 4denní pochod, kde jsme je pravidelně střídali. Co se týče komfortu spaní, oba jsme se shodli na tom, že je zbytečné si připlácet. Je pravdou, že Therm-a-restka v této disciplíně vyhrává a je pohodlnější, avšak tento rozdíl není nijak dramatický, a na Robensce se vyspíte také velmi pohodlně. Od pár lidí jsme slyšeli,...

Toulání se přírodou s batohem a spaní venku je naší závislostí. V létě, v zimě, ten pocit se ráno probudit na čerstvém vzduchu nic nenahradí. A Hannah Sherpa 300 s námi postupně obchází Českou republiku už od podzimu a podržel nás i během letošní třeskuté zimy.

Stanů jsme měli několik, různé typy, různé značky. Když přeskočíme velké rodinné stan do kempu, první stan, který by stál za zmínku byl Ferrino Pumori 2, koupený na Island. Přežil toho dost, ale po několika letech poměrně intenzivního využívání už měl odslouženo a začaly odcházet švy i podlepení, a tak se odsunul na odpočinek..

Vybírání stanu je složitá věc, která může dopadnout k vaší spokojenosti jen v tom případě, že si předem promyslíte co vše od stanu očekáváte a na co ho budete využívat.

Hannah Eagle 3

27.11.2019

Hannah Eagle 3 s námi pomalu, ale jistě obchází hranice ČR. Jedná se o lehký dvouplášťový stan ze série ultralight (2,8 kg) pro tři osoby s bočními vchody, má tedy dvě apsidy bez podlážky.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu