SPANÍ

Naše tipy na vybavení na spaní, stany, spacáky, karimatky a další!  

Karimatky jsou na první pohled velmi podobné a člověk nevidí velký rozdíl. Rozdíl tu ovšem je! Je ve struktuře karimatek a materiálu, z kterého jsou vyrobeny. Therm-a-restka je vyrobena z polyethylenové pěny, která je na omak měkčí než u Robens, ta je vyrobena z EVA pěny. U Therm-a-rest jsou buňky na obě strany stejnoměrně tvarovány a plynule na...

Toulání se přírodou s batohem a spaní venku je naší závislostí. V létě, v zimě, ten pocit se ráno probudit na čerstvém vzduchu nic nenahradí. A Hannah Sherpa 300 s námi postupně obchází Českou republiku už od podzimu a podržel nás i během letošní třeskuté zimy.

Stanů jsme měli několik, různé typy, různé značky. Když přeskočíme velké rodinné stan do kempu, první stan, který by stál za zmínku byl Ferrino Pumori 2, koupený na Island. Přežil toho dost, ale po několika letech poměrně intenzivního využívání už měl odslouženo a začaly odcházet švy i podlepení, a tak se odsunul na odpočinek..

Vybírání stanu je složitá věc, která může dopadnout k vaší spokojenosti jen v tom případě, že si předem promyslíte co vše od stanu očekáváte a na co ho budete využívat.

Hannah Eagle 3

27.11.2019

Hannah Eagle 3 s námi pomalu, ale jistě obchází hranice ČR. Jedná se o lehký dvouplášťový stan ze série ultralight (2,8 kg) pro tři osoby s bočními vchody, má tedy dvě apsidy bez podlážky.

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu