SEVERNÍ OSTROV

- 1.700 km - 63 dnů -

18. 12. 2019 jsme vykročili z Cape Reinga a od té chvíle jsme se prokousávali celkem šesti regiony, kterými Te Araroa na Severním ostrově prochází. 

Stále ještě dokončujeme fotky a deníky, tak prozatím alespoň takto!


"Začátek bude drsnej, musíme na to myslet, zase si zvyknout na batoh, taky na to, že každou noc spíme jinde. Budeme unavený a bolavý. Nejspíš nás zas chytne ta žravost. Budeme se muset držet. Budou to čtyři měsíce! Ale už jsme zvládli Pyreneje, zvládli jsme Alpy. Zvládneme i tohle."

Auckland (2/6)

10.01.2020

Jsou části trailu, na které se těšíte. A pak jsou části trailu jako je Auckland. Ty, od kterých nic nečekáte. Půlku z Aucklandu jsme prostopovali, byla to předměstí, silnice a dálnice. Ale druhá půlka byla samé překvapení- pláže, útesy a lesy!

Auckland city byl naším prvním záchytným bodem. A tak jsme do následujícího regionu, Waikato-King Country, vykročili plní nadšení. Po 600 km na treku, zvyklí na batoh a na chůzi, už jsme se cítili jako ryba ve vodě. Anebo jako treker na treku?!

Osezená prdel. Bolavá záda. Namožené ruce. Všechny svaly z těla se nám během těch šesti týdnů chůze zřejmě přesunuly do nohou a horní půlce toho moc nezbylo. Při každém hrábnutí do vody jsem si během posledních kilometrů před městem Whanganui, kde jsme odevzdávali kánoe, zoufala. Všechno bolelo a já se nemohla dočkat až se zase budeme posouvat po...

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu