VAŘENÍ

Jídlo a vaření, jeden ze základů dobrého dne!

Kuchyňka na cesty je jeden ze základních kamenů vybavení na trekování. Jídlo je přeci, společně se spánkem, hlavním zdrojem energie, tak si na něm musíme dávat záležet! Čím a proč jsme tedy vybavili naší kuchyňku my?

Instantní jídla. Jsou i lepší věci čím se živit na cestách, ale váha, voda, cena, plyn na vaření jsou věci, které nás k nim stále dokola vrací. Takže předesíláme, že následující článek není pro gurmány na cestách!

Sušárna

27.11.2019

Jedna z nejhezčích věcí na cestování jsou ty chvíle před odjezdem... plánování, velká očekávání, vůně dobrodružství.
Tak proč si během pročítání průvodců a zkoumání map nepřipravit nějaké to domácí sušené oživení instantních jídel, kterých jsou treky plné?

Filtrujete?

27.11.2019

Voda je základ. Nikdy si to doma, kde je vody dost, a kde otočíme kohoutkem a pitné vody, kterou používáme i na splachování záchodu, je nekonečné množství, tolik neuvědomujeme. Ale na cestě.. kde starost o vodu je vlastně alfa omega všeho, protože na ní stojí nejen dostatek pití, ale její potřeba na vaření, je naléhavost situace úplně jiná.

Takže balíky s jídlem? Poslední dobou se na ně ptá hodně lidí: Proč to děláme? Kam je posíláme? Kolik to stojí? Vyplatí se to?

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu