VAŘENÍ

Domácí "jerky", tedy sušené maso, je jednoduchý způsob jak si vyladit tuto oblíbenou trailovou pochoutku, která je plná živin, dle vlastní chuti a navíc při tom ušetřit nějaké peníze.

Příprava na cesty může být krásnou součástí cesty samotné. A pro všechny, kteří se rádi připravují a zároveň nechtějí dávat poměrně vysoké částky za dehydratovaná jídla z obchodů, která mnohdy dosahují vyšších cen než jídla v restauraci, jsme připravili článek jako nápovědu jak si připravit takové domácí dehydratované jídlo přizpůsobené vaší chuti,...

Jedna z nejhezčích věcí na cestování jsou ty chvíle před odjezdem... plánování, velká očekávání, vůně dobrodružství.
Tak proč si během pročítání průvodců a zkoumání map nepřipravit nějaké to domácí sušené oživení instantních jídel, kterých jsou treky plné?

Kuchyňka na cesty je jeden ze základních kamenů vybavení na trekování. Jídlo je přeci, společně se spánkem, hlavním zdrojem energie, tak si na něm musíme dávat záležet! Čím a proč jsme tedy vybavili naší kuchyňku my?

Instantní jídla. Jsou i lepší věci čím se živit na cestách, ale váha, voda, cena, plyn na vaření jsou věci, které nás k nim stále dokola vrací. Takže předesíláme, že následující článek není pro gurmány na cestách!

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu